Nieustannie się módlcie...

Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w Imię Moje, tam Ja Jestem pośród nich. (Mt 18 15-20)

 

 

Aby żyć według Świętego Bożego Ducha i trwać w Dobru, potrzebujemy wciąż Świętej Łaski z Nieba. Otrzymamy Ją, jeśli będziemy pokornie prosić o To Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego w codziennej Świętej Modlitwie.

 

Dom, w którym gromadzi się cała Rodzina z Ojcem na czele, by na kolanach oddać Cześć i Chwałę Panu Bogu Królowi i Maryji Królowej Niepokalanej jest z pewnością Domem budowanym Na Skale. Nauka i przykład Świętej Rodzinnej Wspólnej Modlitwy jest również bezcennym pokarmem dla Dzieci, którego nie zastąpią najlepsze nawet Lekcje Religii czy słowa pouczenia. Wspólnota Świętej Modlitwy w Rodzinnym Domu jest szczególnie ważna w obecnych czasach, gdy Świętość i Jedność Rodziny, a także Czystość Dzieci jest zewsząd tak bardzo atakowana i niszczona. Zadbajmy o to, by rytm życia w naszych Domach nadawała Święta Rodzinna Modlitwa. Niech nasze Domy staną się Wieczernikami, w których wraz z Matką Bożą Maryją Trwać będziemy w nieustannym Świętym Ufnym Czuwaniu Modlitewnym.

 

Wielką pomocą dla umocnienia nas w Świętej Wierze i wytrwałej ŚWIĘTEJ Modlitwie są Święte Obrazy, Rzeźby i inne Dewocjonalia przedstawiające Święte Boże Oblicza. Z wdzięcznością otaczajmy Świętymi Wizerunkami nasze mieszkania, szczególnie też pokoje dziecinne, miejsca odpoczynku i pracy. Patrząc na Święte Obrazy z Miłością i Czcią oddajemy Chwałę Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu oraz Maryji Królowej Niepokalanej! Możemy również otrzymać wiele Świętych Łask, Które Umocnią nas w codziennych trudach i walkach o wierność Panu Bogu, o Dobro, o Niebo...

 

Święte Obrazy i inne Dewocjonalia powinny być Poświęcone przez Kapłana Świętego Kościoła Katolickiego.

 

Zapraszamy do obejrzenia Kapliczek Domowych i innych prac rzeźbiarskich i stolarskich wykonanych przez Pracowników fundacji DEOmeo w naszym Warsztaciku, któremu Patronuje Święty Józef - Opiekun ludzi po Bożemu pracujących. Powstające u nas prace wykonujemy w niepowtarzalnej technice po to, by jak najgłębiej oddać Prawdę, że Pan Bóg, jak i Święte Osoby Są bardzo blisko nas ze Swą Miłością i wciąż Pragną pochylać się nad nami i naszym życiem. Najbardziej znane Święte Obrazy odwzorowujemy w postaci płaskorzeźb, a niektóre z nich dodatkowo malujemy, zgodnie z oryginalnym wyglądem pierwowzoru, np. Pan Jezus Chrystus Król, Matka Boża Częstochowska Królowa Polski, Święta Rodzina.

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl