Pomoc dla Kapłanów

Akcja "Pomoc dla Kapłanów" - prosimy o darowizny na wykonanie Ołtarzy przenośnych i stacjonarnych dla Kapłanów pragnących odprawiać Msze Święte Trydenckie

 

 

Szanowni Państwo,


Od kilku lat Boża Opatrzność Kierowała nas do działania na rzecz Dobra Kościoła Świętego poprzez pomoc Rodzinom. Zachęcamy więc Rodziny do codziennej wspólnej Świętej Modlitwy, umieszczania w Domach Świętych Wizerunków i tworzenia Domowych Kapliczek jako miejsc dedykowanych Panu Bogu W Trójcy Przenajświętszej i Mateńce Bożej Maryji Niepokalanej i Królowej.
 
W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą działalność i wytwarzamy Ołtarze, Święte Wizerunki i inne elementy wyposażenia do Świętych Kościołów, a także Ołtarze przenośne. Wszystko z przeznaczeniem do Mszy Świętych Trydenckich.
 
Podczas naszej pracy często spotykamy się z sytuacjami, gdzie dla realizacji Świętej Kapłańskiej Posługi potrzeba wsparcia finansowego, np. na wykonanie czy przebudowę Ołtarza.
Sami staramy się pomóc w takich sytuacjach, lecz nie mamy obecnie możliwości oferowania Kapłanom Ołtarzy po niższych cenach, niż w sklepie - utrzymanie działalności naszej fundacji wymaga na razie i tak większych kwot, niż dochody z działalności Warsztaciku.
 
Dlatego poszukujemy Darczyńców, dzięki którym Kapłani otrzymają nieodpłatnie Ołtarze przenośne i stacjonarne. Jednocześnie będzie to ròwnież wsparcie dla działalności naszej fundacji.

Prosimy o darowizny na cele statutowe naszej fundacji z dopiskiem - akcja “Pomoc dla Kapłanów” (tytuł przelewu “darowizna na cele statutowe - akcja Pomoc dla Kapłanów).

W ramach niniejszej akcji zobowiązujemy się ze swej strony do nieodpłatnego przekazywania Ołtarzy przenośnych Kapłanom, którzy pragną odprawiać Msze Święte Trydenckie, a także dofinansowania wykonania Ołtarzy stacjonarnych.

 

Koszt Ołtarza przenośnego wynosi 4700 zł, a Ołtarza stacjonarnego od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Obecnie zbieramy środki m.in. na Ołtarz przenośny dla Polskiego Kapłana Posługującego wśród Polaków na Ukrainie na obszarze objętym wojną, gdzie Polski Święty Kościół Parafialny został doszczętnie zniszczony

 

 

 
 
 
 
 
W imieniu Kapłanów oraz własnym przekazujemy Serdeczne Bóg Zapłać!
 
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl