Zbiórka na Ołtarze

Zbiórka na Ołtarze do Mszy Świętych Trydenckich.

 

 

Szanowni Państwo,


Wytwarzamy Ołtarze Przenośne do odprawiania Mszy Świętych Trydenckich, ponieważ pragniemy, by Pan Jezus Chrystus Mógł Przeżywać Swą Przenajświętszą Ofiarę w jak najbardziej godnych i bezpiecznych warunkach. 

Czasem zdarza się, że Msza Święta odprawiana jest na stole, komodzie czy innym meblu powszedniego użytku… Podczas naszej pracy spotykamy się również z sytuacjami, gdzie Kapłani nie są w stanie zapewnić godnych warunków materialnych, jakie winny towarzyszyć Obecności Pana Jezusa Chrystusa. Brakuje pieniążków na zakup lub przebudowę Ołtarza, czy też godne wyposażenie Świętej Świątyni. Pragniemy pomagać w takich sytuacjach, lecz sami jesteśmy mali i nie mamy dużych możliwości. 

 

Prosimy o Świętą Modlitwę...+

 

Prosimy o kontakt Kapłanów, Którzy potrzebują Ołtarz przenośny do odprawiania Mszy Świętych Trydenckich, lecz Jego zakup przekracza Ich możliwości. 

 
Poszukujemy Darczyńców, którzy pragną ufundować lub wesprzeć Świętą Jałmużną przygotowanie Ołtarza przenośnego dla Kapłana.

 

Prosimy o Darowizny. 

 
 
 
Za środki pozyskane w ramach niniejszego dzieła Miłosierdzia zobowiązujemy się do wykonania i nieodpłatnego przekazywania Ołtarzy przenośnych Kapłanom, Którzy pragną odprawiać Msze Święte Trydenckie. Będziemy również wykonywać, według potrzeb, prace związane z Ołtarzami stacjonarnymi.

Każdy Dar Serca - Duchowy czy materialny ma ogromną Wartość. Za każdą Pomoc dziękujemy.

Bóg Zapłać+++..

 
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl